WYDARZENIA DNIA

Kalendarz wydarzeń

Niedziela 11 Wrzesień 2022
 • Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn 2022

  Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn 2022

  Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn, które zorganizują wspólnie Polska i Słowenia, odbędą się w dniach 26 sierpnia – 11 września 2022 r.
 • Wielkie siatkarskie święto nadchodzi!

  Wielkie siatkarskie święto nadchodzi!

  Już niebawem w Katowicach rozpocznie się siatkarskie święto – Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej Mężczyzn. Przypomnijmy, że w marcu Międzynarodowa Federacja Piłki Siatkowej (FIVB) zadecydowała o odebraniu Rosji prawa do organizacji tego prestiżowego turnieju. Decyzją Federacji gospodarzami tegorocznych Mistrzostw Świata zostały Polska i Słowenia. W Katowicach zobaczymy m.in. reprezentację Polski, która właśnie tu będzie rozgrywała swoje mecze grupowe. W Spodku odbędą się również mecze półfinałowe, mecz o trzecie miejsce oraz finał imprezy.
 • Rajd Śląska

  Rajd Śląska

  W dniach 9-11 września zaplanowano Rajd Śląska, którego organizatorem jest Fundacja Automobilistów przy współpracy z Automobilklubem Ziemi Tyskiej. Jest to kontynuacja poprzednich edycji Rajdu Mikołowskiego oraz Mikołowsko-Żorskiego. To imprezy w randze rajdu okręgowego, które są rozgrywane w ramach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska.
  Jeden z odcinków specjalnych będzie przebiegał przez Katowice!
  Honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek województwa śląskiego. Bazą rajdu tak jak w latach poprzednich jest Stadion Śląski.

Wydział Edukacji i Sportu, Referat Sportu Urzędu Miasta Katowice

ul. 3-go Maja 7, Katowice
(+48) 32 2593 720 | sportowe@katowice.eu
Proszę wpisać imię i nazwisko.
Proszę wpisać numer telefonu
Proszę wpisać adres email. Adres email nie jest poprawny.
Proszę wpisać wiadomość.